building-strong-team-wooden-blocks-with-people-icon-blue-background-human-resources-manage

אומרים עלינו

החלטנו שבמקום שאנחנו נספר לכם מה אנחנו עושים, הדבר הנכון יהיה לתת לאחרים לספר מה הם חושבים עלינו.

חברת פיליפס

ברצוני לשבח את פעילותה המקצועית של חברת ההשמה HR Systems עבור ביצוע תהליכי גיוס מדויקים של מועמדים איכותיים לתפקידים חשובים ומרכזיים לחברתנו.

חברת HR Systems מבצעת את הליכי הגיוס לשוק הרפואי באופן מעמיק ומקצועי והיא מצליחה לבצע בצורה יוצאת דופן התאמה מדויקת של החיבור בין אדם-ארגון-תפקיד.

חברת HR Systems פועלת איתי בשיתוף פעולה מלא זה שנים רבות ואין ספק כי מועמדים אשר מגיעים אלינו דרכם (לאחר שעברו תהליך קפדני) מקבלים אצלנו תמיד התייחסות ועדיפות גבוהים יותר בהשוואה למועמדים אחרים הנמצאים בתהליך. 

ואנו רואים ב HR Systems שותפה אמיתית לדרך.

 

אבירם סושרד - מנכ"ל פיליפס אלקטרוניקס (מדיקל)

חברת מדטכניקה

כמנכ"ל מדטכניקה אני בוחר להשתמש בקביעות בחברת ההשמה HR Systems  עבור ביצוע תהליכי גיוס מדויקים של מועמדים איכותיים למגוון רחב של תפקידים בחברתנו.

בשל ניסיונה המקצועי עתיר השנים, לחברת HR Systems  יש הבנה מעמיקה בתחום הבריאות, הציוד הרפואי, וכן בקשרים רשמיים ולא רשמיים כמעט עם כל קובעי המדיניות בשוק. לכן כאשר אנו נדרשים לבצע גיוסים ממוקדים אנו מבצעים זאת בשיתוף פעולה מלא עם HR Systems ועל ידי כך אנחנו מצליחים להגיע למועמדים ראויים ביותר שלא תמיד "חשופים בשוק".

חברת HR Systems  עובדת עם מדטכניקה לאורך זמן רב,  וברצוני להדגיש כי מועמדים אשר מגיעים אלינו דרכם מתגלים עם הזמן כעובדים מצליחים ביותר שחלקם גם זוכה להתפתחות מקצועית וקידום. 

השותפות המקצועית שלנו עם HR Systems  מצוינת ורמת האמון שלנו בה גבוהה ביותר. 

 

בברכה

בועז יחזקאל

מנכ"ל מדטכניקה

קבוצת לפידות (Lapidot Group)

קבוצת לפידות היא אחת מהחברות המובילות בישראל בתחומי הבריאות, הציוד הרפואי והפארמה.

הקבוצה פועלת מזה יותר מעשור בצמידות ובשיתוף פעולה מלא עם חברת ההשמה HR Systems אשר משמשת עבורה מעבר לגוף גיוס עבור גיוסים מקצועיים, גם כגוף לאיתור ואבחון מועמדים פוטנציאלים, ובכלל כשותפה אסטרטגית לדרך.

שיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם HR Systems מקבל אצלנו ביטוי בקיום חשיבה משותפת בתחומי מבנה ארגוני, איתור וגיוס מועמדים פוטנציאלים ובסיוע במיון מועמדים ספציפיים.

לחברת HR Systems יש ערוץ ישיר לשולחני.

מועמדים המגיעים אלינו דרכם לאחר שעברו ראיון בהצלחה, זוכים לעדיפות גבוהה מאד על פני מועדים אחרים אשר מגיעים מערוצים אחרים ולכן אני מתייחס בחשיבות רבה לכל מועמד אשר מגיע דרכם. 

 

אילן לפידות - מנכ"ל קבוצת לפידות.

סימנס מדיקל (ישראל)
ברצוני להמליץ לכל החברות העוסקות בתחום הציוד הרפואי על חברת ההשמה

HR Systems.  תהליך גיוס והשמה לתחום בו אנו עוסקים הינו מקצועי, מורכב
ודורש הבנת צרכים ייחודיים ובכך מצטיינת החברה.

מועמדים איכותיים מופנים אלינו על ידי
HR Systems לצורך תחילת תהליך, ממוינים בקפידה ונשלחים אלינו לראיון רק לאחר שעברו בהצלחה את תהליך המיון הקפדני המתאים להגדרות התפקיד ובהתאם לצרכים שהוגדרו.

בעיני,ההיכרות והניסיון הרב של אנשי
HR Systems בתחום זה הינו גורם משמעותי המסייע בהבנת מאפייני התפקיד וכן בזיהוי המועמדים האיכותיים ברמת התאמה גבוהה.

לאחר מספר הצלחות בתהליכי השמה של עובדים אשר בוצעו בחברת סימנס מדיקל על ידי
HR Systems אני ממליץ בכל לב להיעזר בשירותי ההשמה של החברה .
מבחינתי מדובר בשותף לכל דבר בעל תרומה משמעותית להצלחת החברה.

בברכה, חיים רגב - מנכ"ל, סימנס מדיקל ישראל

אמי טכנולוגיות רפואיות
חברת אמי טכנולוגיות רפואיות הינה חברה מהוותיקות והמבוססות בשוק הציוד הרפואי בישראל. החברה פועלת בתחומי רפואה שונים ומגוונים והיא מייצגת בישראל חברות מובילות-שוק, מארה"ב ומאירופה.

 

בשנים האחרונות נמצאת א.מ.י טכנולוגיות רפואיות בצמיחה מואצת והיא ממוקמת כאחת החברות האיכותיות והגדולות בשוק הישראלי. חלק מרכזי מהצלחתה של א.מ.י טכנולוגיות רפואיות טמון בהון האנושי האיכותי המרכיב את החברה.


לצורך גיוס וקליטה של הכשרונות הטובים ביותר אנו זקוקים לשותפים אמיתיים אשר מכירים היטב את דרישות השוק הרפואי ואת הצרכים האירגוניים שלנו.

HR Systems היא חברת השמה מקצועית ביותר שמצליחה לגרום לנו לתחושה אמיתית של שותפות מלאה, הבנה הדדית ומחוייבות ללא פשרות.

אנשי ומנהלי מכירות בתחום הרפואי נדרשים להיות בעלי תכונות ויכולות יוצאות דופן.

לכן,  איתור כשרונות אלה בתהליכי ההשמה הינו תהליך בעל רמת מורכבות וקושי גדולים בהשוואה לגיוס אנשים לתפקידים אחרים. HR Systems הפכה את תהליך השמה זה לאומנות.

לאור שיתוף הפעולה ההדוק הקיים בינינו, המקצועיות הגבוהה בזיהוי המועמדים איכותיים ורמת השירות הבלתי מתפשרת, אנו מעניקים עדיפות בולטת למועמדים אשר מגיעים אלינו דרך
HR Systems.

בברכה, טלי שכטר, מנכ"ל אמי טכנולוגיות רפואיות.

צמל.jpg

צמל יעקובסון ציוד רפואי (מקבוצת צ.מ.ל מדיקל)
ברצוני לציין את חברת HR Systems כחברה המתמחה בהשמה מקצועית של אנשי שיווק ומכירות לתחום הרפואי. במהלך עבודתנו המשותפת אנו זוכים לקבל מ HR Systems  הפניות של מועמדים איכותיים ברמת התאמה גבוהה ביותר. לחברה הליך מיון קפדני, המייצר תוצאות טובות ובשל כך מקבל אצלנו עדיפות.

אנו שבעי רצון מהטיפול, ניכר כי החברה מכירה את השוק הרפואי היטב ואת הצרכים שהוא טומן בחובו. 

שיתוף הפעולה וקשרי העבודה שלנו עם
HR Systems הדוקים ביותר ואנו נותנים עדיפות לעובד אשר מופנה אלינו דרכם.

בברכה, אבנית יצחק - מנהלת משאבי אנוש.

עמוס.jpg

עמוס גזית ציוד רפואי

חברת עמוס גזית ציוד רפואי התקשרה עם HR Systems לצורך גיוס ממוקד של אנשי מכירות איכותיים לתחומי רפואה מתקדמים.

מדובר בגיוס ממוקד-תחום הדורש רמת הכרות גבוהה עם השוק הרפואי לצד יכולת מצוינת לאתר ולאבחן את אנשי המכירות הטובים ביותר לשוק זה.

אנשי
HR Systems למדו באופן מקצועי ובטווח זמן קצר את צרכי חברתנו ואת הגדרות התפקיד המדויקות. למרות שמדובר בתהליך מורכב יחסית, קבלנו תוך זמן קצר כמות איכותית ומצומצמת של מועמדים ראויים לבחירה אשר חסכה לנו זמן וכסף רב.


שיטת עבודתה הייחודית של HR Systems אשר פותחה במיוחד לצורך מיון, ואיתור אנשי מכירות איכותיים לשוק הרפואי, מקנה לה עדיפות עליונה אצלנו ולכן כאשר אנו מגייסים אנשי מכירות חדשים לחברתנו אנו נוטים להעניק ל HR Systems בלעדיות בתהליך ההשמה.

בברכה, עודד גזית - מנכ"ל, עמוס גזית ציוד רפואי בע"מ.

גטר ביו-מד (מקבוצת גטר)
חברת  
HR Systems הינה חברת השמה ייחודית ואיכותית אשר עובדת איתנו בשיתוף פעולה מלא לצרכי גיוס עובדים ולביצוע השמה מקצועית למגוון תפקידים בחברתנו. כבר בתחילת עבודתנו הראשונה זיהינו חברה שעובדת אחרת. השוני הגדול בגישת עבודתה של HR Systems טמון ביכולתה המיוחדת להבין לעומק את הצורך האמיתי שלנו וזאת תודות לניסיון העסקי הרב של מומחי החברה. עבודתה מאופיינת בשילוב של הבנה ומקצועיות מעמיקה בנושא השמה לצד אדיבות, זמינות ויחס אישי לו אנו זוכים בכל פעם.

כיום אנו רואים ב 
HR Systems חלק בלתי נפרד מתהליכי הגיוס שלנו, שכן יתרונה הבולט נמצא בתהליך המיון הייחודי אותו פיתחה ובניסיון הרב אותו צברה בגיוס ובהשמה מקצועית של אנשי מכירות וכן במקצועות טכניים/הנדסיים לתחום הרפואי.

כיום
HR Systems מקבלת אצלנו עדיפות בתהליכי הגיוס שכן מבחינת היבט של יעילות אנו מעדיפים להתנהל מול מועמדים המתאימים ביותר שכבר עברו בהצלחה את תהליך המיון הקפדני.

בברכה, צבי רובינשטיין - מנהל חטיבה, גטר ביומד

קולו.jpg

קולופלסט (ישראל)

חברת קולופלסט הינה תאגיד רב לאומי, המפתח, מייצר ומשווק בכל העולם מוצרים רפואיים מתקדמים לשוק הרפואי הבינלאומי

ברצוני לציין כי אנו בקולופלסט עובדים בשיתוף פעולה הדוק ביותר ועל בסיס יומיומי עם חברת ההשמה  HR Systems אשר תומכת בנו בתהליכי גיוס והשמת עובדים.

כידוע, גיוס אנשי שיווק ומכירות וכן תפקידים מקצועיים נוספים לשוק הרפואי הינו תהליך מקצועי ומורכב הדורש היכרות מעמיקה עם צרכי השוק. שכן חלק מרכזי מהגדרות המשרה מוכתב על ידי מטה החברה הנמצא בחו"ל. על מנת להצליח בתהליכי גיוס איכותיים אנו נדרשים לעבוד על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. לצורך כך בחרנו בחברת HR Systems  לתחום זה שכן מדובר בחברת השמה "בוטיק" אשר מפגינה בקיעות והכרות מעמיקה עם השוק הרפואי.

ברצוני להדגיש כי המקצועיות שבתהליך והתוצאות שקיבלנו עד היום בתחום הגיוס הממוקד היו מעולות ובהחלט יוצאות דופן.

למרות היותה גוף חיצוני, לחברת HR Systems יש קשר ישיר אלינו ואנו מתייחסים ברצינות רבה לכל המלצה אשר מגיעה מהם.

בברכה, נורית ולפיש – מנכ"ל, קולופלסט ישראל

אפוס.png

חברת HR Systems הינה חברת השמה איכותית ביותר המתמחה במתן פתרונות יוצאי דופן לתפקידים מורכבים במגזר הרפואי.
התמחותה של החברה היא בהשמת בכירים וכן באיתור וגיוס מועמדים פוטנציאליים איכותיים לתפקידי שיווק ומכירות בארץ ובחו"ל.

הכרותה ארוכת השנים של חברת
HR Systems עם צרכי השוק הרפואי מקנה לה יתרון גדול בשוק ההשמה, היות והבנת הגדרות התפקידים, התרבות העסקית וההכרות עם צרכי השוק מסייעים לה למצוא ולהתאים את המועמדים האיכותיים ביותר.

HR Systems פועלת על פי תהליך מיון קפדני אשר מייצר עבורנו רמת סינון גבוהה ביותר המאפשרת לנו לפגוש כבר בהתחלה את הכשרונות הטובים ביותר, נקודה אשר חוסכת לנו זמן יקר ומשאבים.

לי באופן אישי יש קשר חם מאד עם הנהלת החברה ואני בהחלט מעניקה עדיפות למועמדים אשר מגיעים אלינו דרכם.

בברכה, מיכל שנל- מנכ"ל, אפוס מדיקל ישראל