אימון הכנה אישי לקראת ראיון עבודה
זומנתם (שוב) לראיון עבודה? כדאי שתגיעו מוכנים !
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש /אשת מכירות מצטיין /ת לתחום הכירורגיה וחדרי הניתוח
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש /אשת מכירות יוצא דופן לתחום ניתוחי עמוד שדרה
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש /אשת מכירות איכותי ביותר לתחום לתחום האנליטי ומעבדות מחקר
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש מכירות שטח לשוק הקרדיולוגיה הפולשנית
חברה רב לאומית מחפשת אדם מצטיין ויוצא דופן לתפקיד של מכירות שטח אסטרטיגיות לבתי ...
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - תועמלן רפואי מצטיין
חברת תרופות מובילה מחפשת תועמלן/נית מנוסה לעבודת שטח.
[לידיעה המלאה]
 

החלטנו שבמקום שאנחנו נספר לכם מה אנחנו עושים, הדבר הנכון יהיה לתת לאחרים לספר מה הם חושבים עלינו.
 
 
ג'ונסון אנד ג'ונסון מדיקל ישראל
חברת ג'ונסון אנד ג'ונסון מדיקל ישראל עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם חברת HR Systems לצורך קבלת שרותי אבחון ומיון עובדים ובהשמה של אנשי מכירות מצטיינים וכן בהשמת בכירים.
 
השמת אנשי מכירות מצטיינים לחברתנו וכן תפקידים בכירים נוספים הינו תהליך מורכב ומסובך שכן מדובר בהגדרות תפקיד ספציפיות המותאמות במיוחד לשוק הרפואי ובמאפייני תפקיד ברמת מורכבות יוצאת דופן המגיעים בחלקם ממטה החברה בחו"ל. 
 
התמחותה של HR Systems היא ביכולת הזיהוי של אנשי מכירות מצטיינים לתחומים מורכבים ובביצוע מבדקי אבחון והערכה למועמדים חדשים.

במהלך השנים האחרונות HR Systems הפכה לחברה עם שיעור ההשמות והגיוסים הגבוה והאיכותי ביותר בחברתנו בהשוואה לחברות השמה אחרות.
 
אנו רואים ב HR Systems שותפה מלאה לתהליכי המיון והגיוס שלנו אשר מסייעים לנו בהשבחת ההון האנושי בחברתנו.
 
בברכה, מנחם ריינשטין - מנכ"ל, ג'ונסון אנד ג'ונסון מדיקל ישראל

 
__________________________________________________________מדטכניקה ציוד רפואי ומדעי
ברצוני לשבח את עבודתה של חברת  HR Systems בכל הקשור להשמת אנשי מכירות לשוק המכשור והציוד הרפואי וכן בתהליכי השמה לתפקידים נוספים בחברתנו.

לאחר שבדקנו לאורך זמן חברות השמה רבות בתחומי הגיוס והשמת אנשי מכירות לתחום פעילותינו, החלטנו בסופו של דבר כי HR Systems תהיה החברה היחידה שאיתה נבצע השמות מקצועיות.

התרשמנו מאד מתהליך המיון והאבחון הייחודי שאותו פיתחה החברה המאפשר לה לזהות את אנשי המכירות הטובים ביותר כבר בשלבים המוקדמים של התהליך. עד היום לא התאכזבנו. 
כיום HR Systems מפנה אלנו באופן שיטתי רק מועמדים מצטיינים ואיכותיים ביותר.

שיטה זו חוסכת לנו זמן יקר וכסף רב והיא עדיפה בצורה ניכרת מהשיטה הקודמת שבה חברות ההשמה היו שולחות אלינו כמות לא מבוטלת של קורות חיים שלא תמיד היו מתאימים.

לחברת HR Systems יש ערוץ ישיר לשולחני האישי, ואנו מתייחסים בכובד ראש לכל מועמד שמופנה אלינו דרכם.

בברכה, ישראל טאובר - מנכ"ל, מדטכניקה ציוד רפואי ומדעי.
איש מכירות ציוד רפואי, דרושים ציוד רפואי, מכירות ציוד רפואי, אנשי מכירות ציוד רפואי, אנשי מכירות שטח, נציג רפואי, נציג מכירות רפואי
____________________________________________________


סימנס מדיקל (ישראל)
ברצוני להמליץ לכל החברות העוסקות בתחום הציוד הרפואי על חברת ההשמה
 HR Systemsתהליך גיוס והשמה לתחום בו אנו עוסקים הינו מקצועי, מורכב
ודורש הבנת צרכים ייחודיים ובכך מצטיינת החברה.

מועמדים איכותיים מופנים אלינו על ידי HR Systems לצורך תחילת תהליך, ממוינים בקפידה ונשלחים אלינו לראיון רק לאחר שעברו בהצלחה את תהליך המיון הקפדני המתאים להגדרות התפקיד ובהתאם לצרכים שהוגדרו.

בעיני,ההיכרות והניסיון הרב של אנשי HR Systems בתחום זה הינו גורם משמעותי המסייע בהבנת מאפייני התפקיד וכן בזיהוי המועמדים האיכותיים ברמת התאמה גבוהה.

לאחר מספר הצלחות בתהליכי השמה של עובדים אשר בוצעו בחברת סימנס מדיקל על ידי HR Systems אני ממליץ בכל לב להיעזר בשירותי ההשמה של החברה .
מבחינתי מדובר בשותף לכל דבר בעל תרומה משמעותית להצלחת החברה.

בברכה, חיים רגב - מנכ"ל, סימנס מדיקל ישראל
אנשי מכירות ציוד רפואי, אנשי מכירות שטח, נציג רפואי, נציג מכירות רפואי, איש מכירות ציוד רפואי, מכירות ציוד רפואי, דרושים ציוד רפואי.
____________________________________________________

  

קולופלסט (ישראל)

חברת קולופלסט הינה תאגיד רב לאומי, המפתח, מייצר ומשווק בכל העולם מוצרים רפואיים מתקדמים לשוק הרפואי הבינלאומי

ברצוני לציין כי אנו בקולופלסט עובדים בשיתוף פעולה הדוק ביותר ועל בסיס יומיומי עם חברת ההשמה  HR Systems אשר משמשת לנו בנוסף לתהליכי השמת עובדים, גם כגוף הגיוס של החברה.

כידוע, גיוס אנשי שיווק ומכירות וכן תפקידים מקצועיים נוספים לשוק הרפואי הינו תהליך מקצועי ומורכב הדורש היכרות מעמיקה עם צרכי השוק. שכן חלק מרכזי מהגדרות המשרה מוכתב על ידי מטה החברה הנמצא בחו"ל. על מנת להצליח בתהליכי גיוס איכותיים אנו נדרשים לעבוד על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. לצורך כך בחרנו בחברת HR Systems לתחום זה שכן מדובר בחברת השמה "בוטיק" אשר מפגינה בקיעות והכרות מעמיקה עם השוק הרפואי.

ברצוני להדגיש כי מבחינתנו  HR Systems היא החברה היחידה שאיתה אנו מובילים תהליכי גיוס וקליטת עובדים. המקצועיות שבתהליך והתוצאות שקיבלנו עד היום בתחום הגיוס הממוקד היו מעולות ובהחלט יוצאות דופן.

למרות היותה גוף חיצוני, לחברת HR Systems יש קשר ישיר אלינו ואנו מתייחסים ברצינות רבה לכל המלצה אשר מגיעה מהם.

בברכה, אלכס גלייזר – מנכ"ל, קולופלסט ישראל

 ______________________________________________________


עמוס גזית ציוד רפואי

חברת עמוס גזית ציוד רפואי התקשרה עם HR Systems לצורך גיוס ממוקד של אנשי מכירות איכותיים לתחומי רפואה מתקדמים.

מדובר בגיוס ממוקד-תחום הדורש רמת הכרות גבוהה עם השוק הרפואי לצד יכולת מצוינת לאתר ולאבחן את אנשי המכירות הטובים ביותר לשוק זה.

אנשי
 HR Systems למדו באופן מקצועי ובטווח זמן קצר את צרכי חברתנו ואת הגדרות התפקיד המדויקות. למרות שמדובר בתהליך מורכב יחסית, קבלנו תוך זמן קצר כמות איכותית ומצומצמת של מועמדים ראויים לבחירה אשר חסכה לנו זמן וכסף רב.


שיטת עבודתה הייחודית של HR Systems 
אשר פותחה במיוחד לצורך מיון, ואיתור אנשי מכירות איכותיים לשוק הרפואי, מקנה לה עדיפות עליונה אצלנו ולכן כאשר אנו מגייסים אנשי מכירות חדשים לחברתנו אנו נוטים להעניק ל HR Systems בלעדיות בתהליך ההשמה.

בברכה, עודד גזית - מנכ"ל, עמוס גזית ציוד רפואי בע"מ.

___________________________________________________


צמל יעקובסון ציוד רפואי (מקבוצת צ.מ.ל מדיקל)

ברצוני לציין את חברת HR Systems כחברה המתמחה בהשמה מקצועית של אנשי שיווק ומכירות לתחום הרפואי. במהלך עבודתנו המשותפת אנו זוכים לקבל מ HR Systems  הפניות של מועמדים איכותיים ברמת התאמה גבוהה ביותר. לחברה הליך מיון קפדני, המייצר תוצאות טובות ובשל כך מקבל אצלנו עדיפות.

אנו שבעי רצון מהטיפול, ניכר כי החברה מכירה את השוק הרפואי היטב ואת הצרכים שהוא טומן בחובו. 

שיתוף הפעולה וקשרי העבודה שלנו עם HR Systems הדוקים ביותר ואנו נותנים עדיפות לעובד אשר מופנה אלינו דרכם.

בברכה, תמוז ברק - מנכ"ל, צמל יעקובסון ציוד רפואי בע"מ

___________________________________________________ א.מ.י טכנולוגיות רפואיות
חברת א.מ.י טכנולוגיות רפואיות הינה חברה מהוותיקות והמבוססות בשוק הציוד הרפואי בישראל. החברה פועלת בתחומי רפואה שונים ומגוונים והיא מייצגת בישראל
חברות מובילות-שוק, מארה"ב ומאירופה.

בשנים האחרונות נמצאת א.מ.י טכנולוגיות רפואיות בצמיחה מואצת והיא ממוקמת כאחת החברות האיכותיות והגדולות בשוק הישראלי. חלק מרכזי מהצלחתה של א.מ.י טכנולוגיות רפואיות טמון בהון האנושי האיכותי המרכיב את החברה.

לצורך גיוס וקליטה של הכשרונות הטובים ביותר אנו זקוקים לשותפים אמיתיים אשר מכירים היטב את דרישות השוק הרפואי ואת הצרכים האירגוניים שלנו.
HR Systems היא חברת השמה מקצועית ביותר שמצליחה לגרום לנו לתחושה אמיתית של שותפות מלאה, הבנה הדדית ומחוייבות ללא פשרות.

אנשי ומנהלי מכירות בתחום הרפואי נדרשים להיות בעלי תכונות ויכולות יוצאות דופן.
לכן,  איתור כשרונות אלה בתהליכי ההשמה הינו תהליך בעל רמת מורכבות וקושי גדולים בהשוואה לגיוס אנשים לתפקידים אחרים. HR Systems הפכה את תהליך השמה זה לאומנות.

לאור שיתוף הפעולה ההדוק הקיים בינינו, המקצועיות הגבוהה בזיהוי המועמדים איכותיים ורמת השירות הבלתי מתפשרת, אנו מעניקים עדיפות בולטת למועמדים אשר מגיעים אלינו דרך HR Systems.

בברכה, אורנה שושן - מנכ"ל,  א.מ.י טכנולוגיות רפואיות בע"מ.

_________________________________________________________________גטר ביו-מד (מקבוצת גטר)
חברת  HR Systems הינה חברת השמה ייחודית ואיכותית אשר עובדת איתנו בשיתוף פעולה מלא לצרכי גיוס עובדים ולביצוע השמה מקצועית למגוון תפקידים בחברתנו. כבר בתחילת עבודתנו הראשונה זיהינו חברה שעובדת אחרת. השוני הגדול בגישת עבודתה של HR Systems טמון ביכולתה המיוחדת להבין לעומק את הצורך האמיתי שלנו וזאת תודות לניסיון העסקי הרב של מומחי החברה. עבודתה מאופיינת בשילוב של הבנה ומקצועיות מעמיקה בנושא השמה לצד אדיבות, זמינות ויחס אישי לו אנו זוכים בכל פעם.

כיום אנו רואים ב HR Systems חלק בלתי נפרד מתהליכי הגיוס שלנו, שכן יתרונה הבולט נמצא בתהליך המיון הייחודי אותו פיתחה ובניסיון הרב אותו צברה בגיוס ובהשמה מקצועית של אנשי מכירות וכן במקצועות טכניים/הנדסיים לתחום הרפואי.

כיום HR Systems מקבלת אצלנו עדיפות בתהליכי הגיוס שכן מבחינת היבט של יעילות אנו מעדיפים להתנהל מול מועמדים המתאימים ביותר שכבר עברו בהצלחה את תהליך המיון הקפדני.

בברכה, צבי רובינשטיין - מנהל חטיבה, גטר ביומד.

___________________________________________________


קבוצת לפידות (Lapidot Group)
קבוצת ע. לפידות הינה קבוצה גדולה המורכבת ממספר חברות בתחום הרפואי. בין היתר ניתן לראות בקבוצתנו את החברות, ע. לפידות פארמצויטיקלס, לוכסמבורג מדיקל, באקטלאב דיאגנוסטיקה ועוד.

חברת HR Systems הינה חברת אבחון והשמה דינאמית המסייעת לנו ברמה היומיומית לאבחן ולהעריך מועמדים רבים לתפקידי מכירות שטח וכן לתפקידים נוספים בארגון וכל זאת לשביעות רצוננו המלאה.

כמו כן אנו נהנים מקבלה של מועמדים איכותיים ביותר לתפקידי מכירות שטח המופנים אלינו דרך חברת HR Systems כאשר אנו נמצאים בתקופות גיוס.

ברצוני להדגיש כי לאור ההכרות הרחבה והמעמיקה שיש ל HR Systems עם צרכי השוק הרפואי, אנו מתייחסים בכובד ראש לכל מועמד ומועמד אשר מופנה אלינו דרכם.

בברכה, חן רפסון - מנהלת משאבי אנוש - קבוצת לפידות.

___________________________________________________חברת HR Systems הינה חברת השמה איכותית ביותר המתמחה במתן פתרונות יוצאי דופן לתפקידים מורכבים במגזר הרפואי.
התמחותה של החברה היא בהשמת בכירים וכן באיתור וגיוס מועמדים פוטנציאליים איכותיים לתפקידי שיווק ומכירות בארץ ובחו"ל.

הכרותה ארוכת השנים של חברת HR Systems עם צרכי השוק הרפואי מקנה לה יתרון גדול בשוק ההשמה, היות והבנת הגדרות התפקידים, התרבות העסקית וההכרות עם צרכי השוק מסייעים לה למצוא ולהתאים את המועמדים האיכותיים ביותר.

HR Systems פועלת על פי תהליך מיון קפדני אשר מייצר עבורנו רמת סינון גבוהה ביותר המאפשרת לנו לפגוש כבר בהתחלה את הכשרונות הטובים ביותר, נקודה אשר חוסכת לנו זמן יקר ומשאבים.

לי באופן אישי יש קשר חם מאד עם הנהלת החברה ואני בהחלט מעניקה עדיפות למועמדים אשר מגיעים אלינו דרכם.

בברכה, מיכל שנל- מנכ"ל, אפוס מדיקל ישראל
 
 
אלף-בית - קופירייטינג