אימון הכנה אישי לקראת ראיון עבודה
זומנתם (שוב) לראיון עבודה? כדאי שתגיעו מוכנים !
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש /אשת מכירות מצטיין /ת לתחום הכירורגיה וחדרי הניתוח
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש /אשת מכירות יוצא דופן לתחום ניתוחי עמוד שדרה
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש /אשת מכירות איכותי ביותר לתחום לתחום האנליטי ומעבדות מחקר
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש מכירות שטח לשוק הקרדיולוגיה הפולשנית
חברה רב לאומית מחפשת אדם מצטיין ויוצא דופן לתפקיד של מכירות שטח אסטרטיגיות לבתי ...
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - תועמלן רפואי מצטיין
חברת תרופות מובילה מחפשת תועמלן/נית מנוסה לעבודת שטח.
[לידיעה המלאה]
 מטרתו של הראיון האישי, כמו בכל כלי אבחון הקיים בקרב מנהלים ואנשי משאבי אנוש  הוא לזהות אצל המועמד/ת תכונות ויכולות קריטיות להצלחה בתפקיד.

כידוע, הדרך הטובה והמדויקת ביותר לקבל תוקף ניבוי גבוה ותמונה מלאה לגבי יכולת המועמד להצליח בתפקידו  דורשת ביצוע של שני מהלכים.

האחד,קיום ראיון מקצועי ,  והשני, להעביר את המועמד מבדק אבחון והערכה מלא.

הרבה מנהלים מודעים לבעיה כי במציאות הכלכלית הקיימת מתנהלת תחרות גדולה בין חברות וארגונים על ליבם של האנשים המוכשרים ביותר. מקורות הגיוס הופכים להיות מוגבלים, והתוצאה של גיוסים לא טובים יוצרת תחלופה גבוהה של מועמדים אשר מייצרת לחץ על המעסיקים לזכות בתפקידים הנחשקים.

מצד שני, המנהלים בחברות השותפים לתהליך הגיוס והראיונות מוצאים את עצמם בבעיה היות שחלקם הגדול אינו עוסק ביום יום בלראיין מועמדים, אלא הם עושים זאת רק אחת לכמה זמן.  לכן, אין להם בדרך כלל את ההכשרה והניסיון הנדרשים כדי לראיין באופן מקצועי ולנבא הצלחה בתפקיד.  ההחלטה הסופית לגבי המועמד מתבססת ברוב המקרים על תחושות בטן. במילים אחרות.. הימור

לכן, קיים צורך אמיתי בקרב מנהלים ואנשי משאבי אנוש לדעת לראיין באופן אפקטיבי ומקצועי יותר. רכישת ידע מקצועי ב "איך לראיין נכון מועמדים" תניב תוצאה של גיוס מדויק יותר, נכון יותר ותעזור לשמר לאורך זמן את ההון האנושי האיכותי בארגון.  


אז איך מתחלים לראיין נכון כבר מהמועמד/ת הבא/ה?

עוברים להתנהל באופן מקצועי ומשדרגים את תהליך הגיוס על ידי שתי אפשרויות.  

1. מקבלים הדרכה מסודרת ומתחילים להתנהל לבד, ללא תלות ובאופן מקצועי.
  HR Systems מובילה את התמקצעות תהליכי האבחון, הערכה והמיון של עובדים ומועמדים לתפקידים.  HR Systems מקדמת בקרב חברות וארגונים את שירות "התמונה המלאה".  השירות משלב בין שני תהליכי האבחון המדוייקים ביותר. האחד, התחברות למערכת המבדקים המתקדמת ביותר בעולם SavvyRecruiter . והשני, מתן הדרכה מקצועית צמודה למנהלים בביצוע ראיונות מתארי התנהגות (ראיון התנהגותי)

השירות המאפשר לחברה ליצור בתוך הארגון מעין מכון אבחון פנימי בעל תוקף ניבוי זהה ולעיתים אף גבוה יותר  ממכוני האבחון המוכרים, ובעלויות נמוכות באופן משמעותי. 


 2. אם בכל זאת אתם מעדיפים לקבל סיוע.
נותנים ל HR Systems לראיין ולאבחן  את המועמדים עבורכם.
ליצירת קשר ולקבלת מידע נוסף לחץ כאן.


 

 
 
אלף-בית - קופירייטינג