אימון הכנה אישי לקראת ראיון עבודה
זומנתם (שוב) לראיון עבודה? כדאי שתגיעו מוכנים !
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש /אשת מכירות מצטיין /ת לתחום הכירורגיה וחדרי הניתוח
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש /אשת מכירות יוצא דופן לתחום ניתוחי עמוד שדרה
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש /אשת מכירות איכותי ביותר לתחום לתחום האנליטי ומעבדות מחקר
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - איש מכירות שטח לשוק הקרדיולוגיה הפולשנית
חברה רב לאומית מחפשת אדם מצטיין ויוצא דופן לתפקיד של מכירות שטח אסטרטיגיות לבתי ...
[לידיעה המלאה]
משרה חמה - תועמלן רפואי מצטיין
חברת תרופות מובילה מחפשת תועמלן/נית מנוסה לעבודת שטח.
[לידיעה המלאה]
 שאל שני מנהלי/לות  משאבי אנוש מהו הפרופיל המדויק של תפקיד ספציפי בארגון וסביר להניח שתקבל שתי תשובות שונות הכוללות שילובים שונים של תכונות ומאפיינים. זאת בגלל שכל תפקיד כולל בתוכו קשת רחבה של תכונות ומאפיינים שאת חלקם קשה מאד לכמת. חלק מקבוצת התכונות והמאפיינים שיתקבל יעמדו במחלוקת האחד עם השני וחלק אחר של המאפיינים כלל לא יהיו מוכרים לחלק מהאנשים המעורבים בתהליך הגיוס.

זאת ועוד, עקב השונות בסגנונות הניהול, סביבת עבודה, יעדים עסקיים ומציאות כלכלית נוצרת הגדרה ספציפית של תפקיד בארגון מסויים אשר אינה דומה להגדרת אותו התפקיד בארגון אחר. וכאשר אנו באים לבחון את העובדה שהדמיון של תפקיד מוגדר וספציפי בין חברות שונות ושווקים שונים מוטל לעיתים בספק ניתן בהחלט להבין את הקושי לנבא הצלחה בביצועים של מועמד לתפקיד.

מתודולוגית ה Savvy הייחודית ש HR Systems משתמשת כדי לזהות את האדם המתאים ביותר לתפקיד מבוססת על גישה לא קונבנציונאלית.  המתודולוגיה פועלת על פי שיטות ייחודיות של התאמת אדם-ארגון-תפקיד. המערכת אוספת באופן מדויק את כל המידע הנדרש כדי לנתח את מרכיבי התפקיד ואת דרישות התפקיד בהתאם למידע הקיים בארגון ובכך מגיעה ליכולת השוואה מדויקת של יכולות המועמד אל מול סביבה ספציפית, ולא אל מול מאפייני תפקיד כלליים. דרישות התפקיד גוזרות באופן אוטומטי את סט המבדקים מדויק שעל המועמד לבצע, וכן את שקלול הציונים של מבדקיו אלו.

הייחודיות בשיטה הינה בניתוח הלא-ליניארי שנעשה לתכונות אל מול התפקיד. ציון התאמה לתפקיד  נקבע על פי שילוב תכונות המועמד, באופן שלא בהכרח המועמד שקיבל את הציונים המרביים בכל מבחן פרטני יזכה להתאמה המרבית.


במידה והנכם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על אבחון, מיון  והערכת עובדים לחצו כאן.

 
 
אלף-בית - קופירייטינג